
340433413/340433414 С(В)-1780(C 1780) Ремінь Gates (США) LAVERDA
2 077,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0102137
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1816 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1780 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1726 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0102137; CLAAS: 673690.1; JOHN DEERE: N111527; Z21400; Z25473; LAVERDA: 340433413; 340433414; MASSEY FERGUSON: GXA20597; NEW HOLLAND: 179878; 422725; 80422725; 22X14X1800LP |
| Позначення виробника | G0102137 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077,80 ₴

