
41981900/41952200/D41981900/D41952200 С(В)-1890(C 1890) Ремінь Gates (США) DRONNINGBORG
2 239,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0102148
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1926 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1890 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1836 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0102148; DRONNINGBORG: 41981900; 41952200; D41981900; D41952200; JOHN DEERE: AC72; A-C72; CP72; LAVERDA: 340433417; MASSEY FERGUSON: 743794; NEW HOLLAND: 577900; 621104; 80433417; 80621104 |
| Позначення виробника | G0102148 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 239,80 ₴

