14967
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1986 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1950 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1896 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0702151; BISO: 600A14; CLAAS: 931348.0; 917623.0; DEUTZ-FAHR: 6210972; 880022155190; 062; 088-002215-5,190; DRONNINGBORG: 41987900; D41987900; JOHN DEERE: AH139436 |
| Позначення виробника | С(В) - 1950cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708,06 ₴


