
615121 С(В)-2240(C 2240) Ремінь Gates (США) SAMPO ROSENLEW
2 485,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0202172
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2276 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2186 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0202172; BIZON: 5056759; 5056/759; CASE INTL., HARVESTER: 1253324C2; CLAAS: 667684.0; NF006116; JOHN DEERE: SA01801; MASSEY FERGUSON: 545654M1; 406888M1; 834190M1; 832869M1; 789966M1; S0615121; SAMPO ROSENLEW: 615121 |
| Позначення виробника | G0202172 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 485,86 ₴

