
41950000/D41950000 С(В)-2550(C 2550) Ремінь Gates (США) DRONNINGBORG
2 816,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1602195
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2586 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2550 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2496 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1602195; CASE INTL., HARVESTER: 178019R1; 1970116C2; CLAAS: 724168.0; DEUTZ-FAHR: 1139081; 0113 9081; DRONNINGBORG: 41950000; D41950000; KVERNELAND: 99203029; NEW HOLLAND: 337415; 803 37415 |
| Позначення виробника | G1602195 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 816,40 ₴

