
1141894 С(В)-3350(C 3350) Ремінь Stomil Plus (Польща) DEUTZ-FAHR
1 619,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: C/E-3350
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-3350 (C/E-3350) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1602254; CASE INTL., HARVESTER: 3157994R1; 3175432R1; DEUTZ-FAHR: 1141894; DRONNINGBORG: 41957800; D41957800; JFABRIKEN: 13618403; JOHN DEERE: P50335; MASSEY FERGUSON: 71322828; NEW HOLLAND: 353418 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3386 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3296 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1602254; CASE INTL., HARVESTER: 3157994R1; 3175432R1; DEUTZ-FAHR: 1141894; DRONNINGBORG: 41957800; D41957800; JFABRIKEN: 13618403; JOHN DEERE: P50335; MASSEY FERGUSON: 71322828; NEW HOLLAND: 353418 |
| Позначення виробника | C/E-3350 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 619,34 ₴




