
92120/20092120100/20092120/20092120/20098593/20098593100 С(В)-3450(C 3450) Ремінь Gates (США) BRAUD
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: G0402264
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3486 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3450 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3396 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0402264; ARBOS: B42871; BRAUD: 92120; 20092120100; 20092120; 20092120; 20098593; 20098593100; CASE INTL., HARVESTER: 84230075; JOHN DEERE: Z63322; ZY70724; MACDON: 108222; MASSEY FERGUSON: 1731023M1 |
| Позначення виробника | G040264 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

