
615139/615142 С(В)-3650(C 3650) Ремінь Stomil Plus (Польща) SAMPO ROSENLEW
1 761,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: C/E-3650
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-3650 (C/E-3650) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 2002279; CLAAS: 544147.0; MASSEY FERGUSON: S0615139; NEW HOLLAND: 9813998; ROSTELMACH: 6201022; SAMPO ROSENLEW: 615139; 615142 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3686 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3596 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2002279; CLAAS: 544147.0; MASSEY FERGUSON: S0615139; NEW HOLLAND: 9813998; ROSTELMACH: 620102; SAMPO ROSENLEW: 615139; 615142 |
| Позначення виробника | C/E-3650 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 761,48 ₴




