16385
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3686 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3596 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2002279; CLAAS: 544147.0; MASSEY FERGUSON: S0615139; NEW HOLLAND: 9813998; ROSTELMACH: 620102; SAMPO ROSENLEW: 615139; 615142 |
| Позначення виробника | С(В) - 3650cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


