
H77766/Z44740 С(В)-3960(C 3960) Ремінь Stomil Plus (Польща) JOHN DEERE
1 912,02 ₴
- Під замовлення
- Код: C/E-3960
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-3960 (C/E-3960) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0202300; JOHN DEERE: H77766; Z44740; MASSEY FERGUSON: 741043; NEW HOLLAND: 9575153; 89575153 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3996 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3960 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3906 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0202300; JOHN DEERE: H77766; Z44740; MASSEY FERGUSON: 741043; NEW HOLLAND: 9575153; 89575153 |
| Позначення виробника | C/E-3960 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 912,02 ₴




