
6201342 С(В)-4735(C 4735) Ремінь Gates (США) ROSTELMACH
5 554,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1402358
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4771 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4735 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4681 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1402358; CLAAS: 061701.2; JOHN DEERE: H125380; MASSEY FERGUSON: 722622; ROSTELMACH: 6201342 |
| Позначення виробника | G1402358 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 554,86 ₴

