
6201342 С(В)-4750(C 4750) Ремень Endura (Индия) ROSTELMACH
918,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021307
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
17001
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4786 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4696 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1402358; CLAAS: 061701.2; JOHN DEERE: H125380; MASSEY FERGUSON: 722622; ROSTELMACH: 6201342 |
| Позначення виробника | C-4750 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918,66 ₴

