
061701.2 С(В)-4750(C 4750) Ремень Rubena (Чехия) CLAAS
1 806,72 ₴
- В наявності
- Код: С(В) - 4750cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
16991
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4786 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4696 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1402358; CLAAS: 061701.2; JOHN DEERE: H125380; MASSEY FERGUSON: 722622; ROSTELMACH: 6201342 |
| Позначення виробника | С(В) - 4750cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806,72 ₴

