
629441.0/629441.1/672353.0 С(В)-5150(C 5150) Ремень Endura (Индия) CLAAS
951,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00114428
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
17147
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5186 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5096 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302390; CLAAS: 629441.0; 629441.1; 672353.0; MASSEY FERGUSON: W9811470 |
| Позначення виробника | C-5150 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951,12 ₴

