
1141644/1231688/0114 1644/0123 1688 С(В)-5200(C 5200) Ремінь Gates (США) DEUTZ-FAHR
4 824,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0302393
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5236 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5146 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302393; DEUTZ-FAHR: 1141644; 1231688; 0114 1644; 0123 1688; MASSEY FERGUSON: GXB13376; NEW HOLLAND: 9814483; 9593418; 89593418; REKORD/AGRAM: 53001611 |
| Позначення виробника | G0302393 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 824,96 ₴

