
615155 С(В)-5250(C 5250) Ремінь Gates (США) SAMPO ROSENLEW
6 067,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1602396
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5286 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5196 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1602396; DRONNINGBORG: 41987300; D41987300; MASSEY FERGUSON: 1730781M1; GXB13508; S0615155; SAMPO ROSENLEW: 615155; STOLL: 465930; 0465930 |
| Позначення виробника | G1602396 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 067,92 ₴

