
825399/80825399 С(В)-5740(C 5740) Ремінь Stomil Plus (Польща) NEW HOLLAND
2 775,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: C/E-5740
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-5740 (C/E-5740) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1402436; CLAAS: 603017.0; 603017.2; 603017.3; NEW HOLLAND: 825399; 80825399 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5776 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5740 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5686 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1402436; CLAAS: 603017.0; 603017.2; 603017.3; NEW HOLLAND: 825399; 80825399 |
| Позначення виробника | C/E-5740 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 775,24 ₴




