
113037510000 С(В)-5800(C 5800) Ремінь Stomil Plus (Польща) MASSEY FERGUSON
2 799,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: C/E-5800
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-5800 (C/E-5800) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0402437; MASSEY FERGUSON: 113037510000; NEW HOLLAND: 750773; 84019385; SAMPO ROSENLEW: 615151 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5836 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5746 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0402437; MASSEY FERGUSON: 113037510000; NEW HOLLAND: 750773; 84019385; SAMPO ROSENLEW: 615151 |
| Позначення виробника | C/E-5800 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799,72 ₴




