
6201017 С(В)-5830(C 5830) Ремінь Stomil Plus (Польща) ROSTELMACH
2 816,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: C/E-5830
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-5830 (C/E-5830) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 2802439; ROSTELMACH: 6201017 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5866 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5830 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5776 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2802439; ROSTELMACH: 6201017 |
| Позначення виробника | C/E-5830 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 816,46 ₴




