
061353.0/061353.1/061360.0 С(В)-8274(C 8274) Ремінь Stomil Plus (Польща) CLAAS
3 994,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: C/E-8274
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-8274 (C/E-8274) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1402622; CLAAS: 061353.0; 061353.1; 061360.0; GRIMME: B9502261; B95.02261 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 8310 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 8274 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 8220 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1402622; CLAAS: 061353.0; 061353.1; 061360.0; GRIMME: B9502261; B95.02261 |
| Позначення виробника | C/E-8274 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 994,44 ₴




