
4270722252 УБ(SPB)-3000 Ремінь Stomil Plus (Польща) FORTSCHRITT
1 076,22 ₴
- Під замовлення
- Код: SPB/E-3000
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УБ-3000 (SPB/E-3000) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УБ(SPB). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 2787387; CASE INTL., HARVESTER: 60121292; 61211331; FORTSCHRITT: 4270722252; KUHN: 83101792; NEW HOLLAND: 4270722517 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3022 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2940 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2787387; CASE INTL., HARVESTER: 601292; 61211331; FORTSCHRITT: 4270722252; KUHN: 83101792; NEW HOLLAND: 4270722517 |
| Позначення виробника | SPB/E-3000 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,22 ₴






