
26732797 УБ(SPB)-3450 Ремінь Gates (США) MASSEY FERGUSON
1 486,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1537326
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3472 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3450 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3390 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1537326; DEUTZ-FAHR: 1139241; 880077534344; 0113 9241; 088-007753-4.344; JOHN DEERE: H94254; MASSEY FERGUSON: 26732797 |
| Позначення виробника | G1537326 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 486,26 ₴

