
6201275 УБ(SPB)-3515 Ремінь Gates (США) ROSTELMACH
2 500,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0337348
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3537 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3515 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3455 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0337348; CASE INTL., HARVESTER: 61009082; FORTSCHRITT: 61009082; KUHN: 83101609; KVERNELAND: ND96023; ROSTELMACH: 6201275 |
| Позначення виробника | G0337348 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500,32 ₴

