22269
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2215 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2185 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2102 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0119198; DRONNINGBORG: 41990001; D41990001; FENDT: 41990001 |
| Позначення виробника | SPC-2185 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


