
060306.0/061306.2 УВ(SPC)-3585 Ремінь Gates (США) CLAAS
3 366,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1419300
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3615 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3585 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3502 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1419300; CLAAS: 060306.0; 061306.2; DEUTZ-FAHR: 6241910; 6301463; 880077536355; 0630 1463; 088-007753-6.355; 1-1112-120-100.00E; 1111212010000E; FORTSCHRITT: 4032804291; JFABRIKEN: 13619906; REKORD/AGRAM: 5293550; ROSTELMACH: 6201297 |
| Позначення виробника | G1419300 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 366,96 ₴

