21183
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2218 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2155 мм |
| Позначення виробника | SPA (11х10)- 2200cz |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513,72 ₴


