
SPA 2400 11х10-2400 Ремінь StomilPLus (Польща)
626,16 ₴
- Під замовлення
- Код: SPA/E-2400
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 11х10-2400 (SPA/E-2400) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю 11х10(SPA).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2418 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2400 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2355 мм |
| Позначення виробника | SPA/E-2400 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626,16 ₴






