Ремінь 20x12.5-2948 (20X12.5/E-2948) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю 20x12.5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.27 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 12.5 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2978 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2948 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2900 мм |
| Позначення виробника | 20X12.5/E-2948 |
| Ширина ременя | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138,14 ₴





