
20х12,5-3010 Ремінь StomilPLus (Польща)
1 158,60 ₴
- Під замовлення
- Код: 20X12.5/E-3010
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 20x12.5-3010 (20X12.5/E-3010) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю 20x12.5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.27 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 12.5 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3040 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3010 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2962 мм |
| Позначення виробника | 20X12.5/E-3010 |
| Ширина ременя | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158,60 ₴




