
25х16-1410 1530164 Ремінь Gates (США)
388,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1530164
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.47 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1449 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1410 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1349 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1530164; BRAUD: 920012979; DEUTZ-FAHR: 6211014; 880022156135; 0621 1014; 088-002215-6.135 |
| Позначення виробника | G1530164 |
| Ширина ременя | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 388,80 ₴

