1021
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.47 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1549 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1510 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1449 мм |
| Позначення виробника | 25 (21х14)- 1510cz |
| Ширина ременя | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655,26 ₴


