Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.47 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3834 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3795 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3734 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0730341; CASE INTL., HARVESTER: 3173480R1; CLAAS: 654534.0; 654584.0 |
| Позначення виробника | G0730341 |
| Ширина ременя | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 654,20 ₴


