2004
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2420 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2368 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0123224; CASE INTL., HARVESTER: 124572A1; DRONNINGBORG: 41990000; 41990050; D41990000; D41990050; MASSEY FERGUSON: 71146744; 039631T1; NEW HOLLAND: 9838180 |
| Позначення виробника | 2BBP-2420 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866,34 ₴


