2056
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2460 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2408 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0323225 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 1541699C1; DEUTZ-FAHR: 1147546; 6215239; 0621 5239; MASSEY FERGUSON: 71363793; 6211081M1; NEW HOLLAND: 748473; 643307; 80643307 |
| Позначення виробника | 2BBP-2460 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861,84 ₴


