Ремінь 2НВ-2512 (2B BP/K/E-2512) Stomil Kevlar (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 2НВ(2HB BP).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2512 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2460 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| Позначення виробника | 2B BP/KA/E-2512 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 16 квітня 2026