2296
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2698 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0723248; CASE INTL., HARVESTER: 87564452; 87564549; 84548651; 87330903; ROSTELMACH: 6201524 |
| Позначення виробника | НВ2- 2750cz |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 472,48 ₴


