3064
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3765 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3713 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423319; CLAAS: 061700.0; 061700.1; 644889.0; NEW HOLLAND: 86519303 |
| Позначення виробника | 2BBP-3765 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275,36 ₴


