3900
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 8230 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 8178 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423656; CLAAS: 544172.0; 544172.1; 628172.0 |
| Позначення виробника | 2BBP-8230 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 946,06 ₴


