4047
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.92 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3110 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3042 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0227281; JOHN DEERE: HXE57305; Z61151; MASSEY FERGUSON: 2827362M3 |
| Позначення виробника | 2CBP-3110 |
| Ширина ременя | 48.4 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 841,40 ₴


