Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.55 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 15 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1211 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1181 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1126 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0310109; MASSEY FERGUSON: 789853; 1722836M1; 785806M1; 785806M2; 789853M1; NEW HOLLAND: 334065; 561832; 9598724; 80334065; ZMAJ: 832321213; 083-232-1213 |
| Позначення виробника | G0310109 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


