
HJ 1830 32х15-1830 0310157 Ремінь Gates (США) зубч.
3 701,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0310157
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.55 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 15 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1860 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1830 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1775 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0310157; BIZON: 9515076; NEW HOLLAND: 89515076; 301146A1 |
| Позначення виробника | G0310157 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 701,40 ₴

