Ремінь 38х18-1440 Lі (38X18 LI/K/E-1440) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 38х18.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.9 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1440 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1410210; CLAS: 603380.0; 603380.1 |
| Позначення виробника | 38X18 LI/K/E-1440 |
| Ширина ременя | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 943,10 ₴




