5063
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2410 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2358 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0224223 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 4032802; 4032808262; 72-153003-0; CLAAS: 749895.0; FORTSCHRITT: 203790650; JOHN DEERE: Z41728; Z37476 |
| Позначення виробника | 3BBP-2410 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294,26 ₴


