1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2662 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2610 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0224243 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 87549556; JOHN DEERE: CC102733; H84421; H96408; ROSTELMACH: 6201086; 6201265 |
| Позначення виробника | НВ3- 2662cz |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490,92 ₴


