5803
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3380 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3328 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424296; CLAAS: 644897.0; 667458.0; LAVERDA: 344311225 |
| Позначення виробника | 3BBP-3380 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 814,22 ₴


