6367
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5080 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5028 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0724423; CASE INTL., HARVESTER: 166598C2; JOHN DEERE: VK648204; MASSEY FERGUSON: 71351260; 71351260V |
| Позначення виробника | 3BBP-5080 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 636,16 ₴


