6389
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5140 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5088 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1524427; CASE INTL., HARVESTER: 168665C2; CLAAS: 545186.1; DEUTZ-FAHR: 1145050; 0114 5050; JOHN DEERE: H177442 |
| Позначення виробника | 3BBP-5140 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 759,28 ₴


