7419
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2460 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2408 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425229 EE-TECH; CLAAS: 629000.0; 629000.1; 661451.0; NEW HOLLAND: 86534422 |
| Позначення виробника | 4BBP-2460 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760,70 ₴


