7702
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3300 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3248 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425292; CLAAS: 352371.0; 352371.1; NEW HOLLAND: 4262973 |
| Позначення виробника | НВ4- 3300cz |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 038,62 ₴


