8289
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.84 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3670 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3602 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0240348; JOHN DEERE: Z54332; Z59255; Z61857 |
| Позначення виробника | 4CBP-3670 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 922,92 ₴


